Často Kladené Otázky

Pred nákupom

Aké sú vaše najčastejšie navštevované destinácie?

Najčastejšie zabezpečujeme prepravu z Košíc na letisko Budapešť, Krakov, Viedeň a do Bratislavy.

Môžem si rezervovať aj transfer, ktorý nie je uvedený vo vašej ponuke?

Samozrejme, ak máte záujem o transfer, ktorý nie je uvedený v našej ponuke, radi vám pripravíme nezáväznú cenovú ponuku. Stačí nás kontaktovať prostredníctvom e-mailu na adrese info@kosicetransfer.sk alebo nám zavolať na číslo +421 950 370 928. Rádi vám pomôžeme s vašimi špecifickými požiadavkami.

Aké formy platby akceptujete?

Pri prijímaní platby akceptujeme online platby cez našu webovú stránku. Platbu v hotovosti prijímame iba v prípade, že nám predtým zašlete fakturačné údaje.

Čo sa stane ak si nezakúpim kufor navyše?

V prípade ak nesplníte Vašu povinnosť a dostavíte sa s kufrom, ktorý nie je v cene Vášho cestovného budete môcť na mieste zaplatiť príplatok za extra batožinu (online platba), ale to len v prípade ak to bude z kapacitného hľadiska možné. V opačnom prípade nebude možné tento kufor previesť.

Pred odjazdom

Akú batožinu si so sebou môžem zobrať?

V cene cestovného je zahrnutá jedna príručná batožina (do 10kg, 40x25x20 cm) a jeden cestovný kufor (do 20 kg). Ak si nie ste istí, koľko batožiny je možné prepraviť, neváhajte nás kontaktovať. Môžete nám napísať na e-mailovú adresu info@kosicetransfer.sk alebo zavolať na našu infolinku +421 950 370 928. Naši zástupcovia Vám radi poskytnú viac informácií a zodpovedajú na Vaše otázky.

Kde po mňa príde vodič?

Pri vytvorení objednávky je potrebné do systému zadať adresu vyzdvyhnutia / dovozu. Vodič sa ku adrese dostaví čo najbližšie za dodržania všetkých dopravných predpisov a nariadení.

Kedy a kde po mňa príde vodič?

Každý zákazník obrží hodinu pred odjazdom kontaktné údaje na šoféra, ktorého v prípade nutnosti môže kontaktovať. V prípade akéhokoľvek meškania, zmeny pri prevoze Vás budeme informovať prostredníctvom telefonného čísla, ktoré ste zadali pri objednávke.

Ak máte otázky ohľadom lokality nástupného miesta, kontaktujte prosím našu infolinku.

Ako dlho trvá transfer na letisko v Budapešti?

Prevoz trvá priemerne 2 hodiny a 30 minút (2h:30m), bohužiaľ tento čas Vám nemôžeme garantovať, kedže môžu naskytnúť nepredvídateľné udalosti počas transferu (nehoda na diaľnici, dopravná zápcha, …). Odporúčame Vám preto, aby ste si nechali dostatočnú časovú rezervu hlavne pri trase Košice – Budapešť.

Ako dlho trvá transfer na letisko v Krakove?

Prevoz trvá priemerne 3 hodiny a 45 minút (3h:45m), bohužiaľ tento čas Vám nemôžeme garantovať, kedže môžu naskytnúť nepredvídateľné udalosti počas transferu (nehoda na diaľnici, dopravná zápcha, …). Odporúčame Vám preto, aby ste si nechali dostatočnú časovú rezervu hlavne pri trase Košice – Krakov.

Ako dlho trvá transfer na letisko vo Viedni?

Prevoz trvá priemerne 5 hodín a 30 minút (5h:30m), bohužiaľ tento čas Vám nemôžeme garantovať, kedže môžu naskytnúť nepredvídateľné udalosti počas transferu (nehoda na diaľnici, dopravná zápcha, …). Odporúčame Vám preto, aby ste si nechali dostatočnú časovú rezervu hlavne pri trase Košice – Viedeň.

Ako dlho trvá transfer do Bratislavy?

Prevoz trvá priemerne 4 hodiny a 45 minút (4h:45m), bohužiaľ tento čas Vám nemôžeme garantovať, kedže môžu naskytnúť nepredvídateľné udalosti počas transferu (nehoda na diaľnici, dopravná zápcha, …). Odporúčame Vám preto, aby ste si nechali dostatočnú časovú rezervu hlavne pri trase Košice – Bratislava.

Ako dlho trvá transfer do ďalších destinácií?

Kontaktujte nás s Vašimi otázkami prostredníctvom e-mailu na adrese info@kosicetransfer.sk alebo cez infolinku na čísle +421 950 370 928. Radi poskytneme informácie zdarma.

Počas prevozu

Je počas jazdy nejaká pauza?

Pri každom prevoze je naplánovaná jedna zastávka na diaľnici (benzínka), kde si môžete niečo zakúpiť, poprípade využiť toaletu.

 

V prípade ak potrebujete ďalšiu zastávku to prosím počas prevozu neváhajte oznámiť vodičovi.

Je možné počas prepravy zmeniť konečnú destináciu?
Možnosť zmeny transferu si overte u vodiča, ktorý vám poskytne cenovú ponuku na novú konečnú destináciu.